wynajem sal

Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy sale w centrum Krakowa, aby w komfortowych i profesjonalnych warunkach, a zarazem w pięknych przestrzeniach móc realizować swoje taneczne potrzeby. W celu wynajęcia sali prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z sekretariatem Szkoły.

sala Krowoderska - 60 m. kw

Sala baletowa znajdująca się w naszej siedzibie jest efektem współpracy z firmą Goryjewska Górnisiewicz Wnętrza. Celem było stworzenie przestronnego, jasnego i odpowiednio zaopatrzonego miejsca do tańca.

sala Wielopole - 70 m. kw.

We wrześniu 2018 roku otworzyliśmy drugą siedzibę Centrum Sztuki Tańca przy ul. Wielopole 18b. Sala baletowa jest pełna światła, w wystroju dominuje biel oraz złote dodatki. Wystrój wnętrz nawiązuje do kamienicy, w której znajduje się sala.

sala Józefa - 80 m. kw.

Nasza “najmłodsza” a zarazem największa sala baletowa znajdująca się w sercu klimatycznego Kazimierza. Dominują w niej szarości oraz piękne łuki nadające zabytkowego charakteru. Kamienica w której znajduje się nasza przestrzeń faktycznie w myśl prawa jest zabytkiem zwanym przez niektórych, nie bez powodu “najpiękniejszym podwórzem Kazimierza”

Cennik:

sala Krowoderska: 70 zł. | 1h

 

sala Wielopole: 80 zł. | 1 h

 

sala Józefa: 90 zł. | 1 h

POWRÓT