balet

Balet dla dzieci

Specjalizujemy się w nauczaniu tańca klasycznego. Na naszych lekcjach dzieci poznają podstawowe pozycje i kroki baletowe. Zajęcia poprzez wykonywane ćwiczenia i zabawy muzyczno – ruchowe poprawiają koordynację ruchową oraz kształtują prawidłową postawą ciała u dzieci. Balet uczy systematyczności, samodyscypliny, obowiązkowości i koncentracji.

Grupy wiekowe:

4- latki

Czas trwania zajęć:

Cena:

60 min

raz w tygodniu

100 zł / miesiąc


5/6-latki

Czas trwania zajęć:

Cena:

75 min

dwa razy w tygodniu

180 zł / miesiąc


Balet dla młodzieży

Lekcje baletu dla nieco starszych dzieci i młodzieży odbywają się dwa razy w tygodniu. Na zajęciach uczennice kształtują estetykę ruchu przez wyrabianie płynności, gibkości, poczucia rytmu i muzykalności. Zajęcia uczą też zwinności, wdzięku, prawidłowej postawy, wpływają na poprawienie koncentracji, samodyscypliny, rozwijają wyobraźnię. Oprócz tego poprawiają koordynację, kondycję fizyczną, wrażliwość na muzykę i sztukę. Zajęcia są także doskonałym sposobem na oderwanie się od codziennej nauki i realizowanie pasji.

Grupy według poziomu zaawansowania.

Czas trwania zajęć:

Cena:

90 min

dwa razy w tygodniu

180 zł / miesiąc


Balet dla dorosłych

Lekcje baletu klasycznego dla dorosłych i młodzieży prowadzimy na dwóch poziomach zaawansowania: początkującym oraz średnio zaawansowanym. Każde zajęcia składają się z ćwiczeń na podłodze, przy drążku, na środku oraz skoków. Technika tańca klasycznego jest bazą dyscypliny dla ciała tancerza do stosowania we wszystkich innych technikach tańca. Zajęcia kształtują piękną sylwetkę, uczą ładnej postawy, gracji, wdzięku i elegancji.

Czas trwania zajęć:

Cena:

60 min

2 razy w tygodniu

30 zł / 1 wejście     100 zł / 4 wejścia 170 zł / 8 wejść


POWRÓT